ROCKVAL
 
 
ÚVOD
FOTO
TÁBOR
TEXTY
CESTY
 
 

R O C K V A L

sekce_1 Vybavení na focení sekce_2 Moje oblečení atd. sekce_3 Moje výrobky
Technika pro fotografickou tvorbu
Digitální fotoaparát CANON PowerShot A85
Aby jste mohli fotit potřebujete foták. Já tento prolémek řeším používáním Canonu A85. Není to sice přesně ten tip fotoaparátu, po kterém bych toužil, ale na řadu věcí mi postačuje a třeba bude časem nějakej lepší.

Nicméně tento malý Canon je dost slušně, možná i nadstandartně, vybavený kompakt co se do ovládání i optiky týče (viz podprobnější informace) Celkové hodnocení je i na nižší třídu přistroje dost kladné a pokud hledáte kompakt na dovolenou i více tak vřele doporučuji..

O jeho kvalitách jistě svědčí i to, že se stal nejprodávnějším modelem v historii firmy Canon.
Zvětšit
<< další foto zakoupeno: rok 2005
vyrobeno: rok 2005

Nabíječka baterií -GP PowerBank - GPPB11GS
Nabíječka baterií je tou další nepostradatelnou součástí vybavení fotografa. Tato je sice od renomované firmy GP, ale je to naprosto základní model, prodávaný spíše proto aby zvýšili prodej baterií.

Přesto mně poskytuje to co má a vzhledem k tomu že vlastním dvě sady baterií, tak ani závratně dlouhá doba nabíjení (cca 24h na baterie 2300mAh)mi nikterak práci s fotoaparátem nestěžuje.
Zvětšit
<< další foto zakoupeno: rok 2005
vyrobeno: rok 2004

USB čtečka na digitální karty 24 in 1 -Silver Crest

Mezi základní vybavení fotografa jistě patří čtečka pamětových karet. Já jsem si pořídil tento model, který podporuje snad všechny tipy pamětových karet na našem trhu..

Také podporuje USB 2.0, ale to by mi to musel nejdříve podprovat počítač.. Umožňuje také kopírování dat mezi jednotlivými sloty.
Zvětšit
<< další foto zakoupeno: rok 2005
vyrobeno: rok 2005

 
 
 
     
 
TOPlist