ROCKVAL
 
 
ÚVOD
FOTO
TÁBOR
TEXTY
CESTY
 
 

R O C K V A L

sekce_1 Vybavení na focení sekce_2 Moje oblečení atd. sekce_3 Moje výrobky
Moje výrobky
Výkonná čelovka- 4x LED + 1x Halogen.žárovka
Jako první musím rozhodně předvést na svou dobu výrobek budoucnosti a to čelovku se 4 LE Diodami a jednou výkonnou halogenovou žárovkou. Jako zdroj napájení jsou použity tři AA baterie a jsou umístěny v zadní části čelovky i s hlavním spínačem (proveden jako páčka, pro snadnější zapínání a vypínání třeba v rukavicích. Na přední části čelovky jsou dále umístěny přepínače mezi 4xLED, 2xLED a Halogen. Celá předí lampa je vodotěsná, takže při chúzi v dešti nehrozí výpadek světla z důvodu vniknutí vody. Proti původní verzi je uchycení gumového pásu provedeno na hliníkové podložce což se projevilo jako dobré řešení co se týče výdrže e extrémních podmínkách. Zvětšit
<< další fotografie upraveno: rok 2003
vyrobeno: rok 2002

Horolezecká helma s mým speciálním systémem
Tato helma vznikla pro moje potřeby se při lezeckých cestách více chtánit, jelikož jsme párkrát navštívili bohdíkovský lom a tam to teda padá.. Je vyrobená z dědovy stavařské hlemy. Proti původní je dokola o 1,5cm seříznutá. Celý vnitřní systém jsem vytvořil sám a funguje docela dobře.

Jelikož ji však začal používat i jedem vám jistě známí horolezec "Josef", prošla helma řadou úrazů, prasklin a odřenin.. V součsné chvíli už není v moc dobrém stavu. Poškození však zasáhlo jen plastovou část, takže můj upevňovací systém vydržel.
Zvětšit
<< další fotografie upraveno: rok 2003
vyrobeno: rok 2002

 
 
 
     
 
TOPlist