ROCKVAL
 
 
ÚVOD
FOTO
TÁBOR
TEXTY
CESTY
 
 

Tábory a hry

sekce_1 Táborové hry (text) sekce_2 Ke stažení (zip) sekce_3 Galerie triček
Různé dokumenty ke stažení

Název Charakteristika Hodnocení Velikost
Burza 12
Dosud jsem nečetl..
  508 kb
Hry na kdykoli
Poměrně rozsáhlý dokument obsahující hry opravdu na kdykoli. Je poskládán z menších celků ale dodělal jsem obsah, takže vše se dá dobře najít. Celkem je toho asi 500 stran.
* * * * 1 Mb
Hry naživo
Soubor osvědčených her přehledně seřazený podle kategorií (v místnosti, v přírodě..) Je to asi jen 50 stran, ale podle mého patří do základního vybavení organizátorů táborů a podobných akcí.
* * * * 500 kb
Rukověť instruktora
Docela dobrý pohled na práci v týmu při plánování táborových programů. Najde se zde řada přímých nápadů, ale i pasáže, které mě vedly k zpětnému rozboru našich táborů a řekl bych i k řadě ponaučení.
* * * 930 kb
Tábor Ansuz
Podrobná zpráva z konání letního tábora s tématikou zaměřenou na J.R.R. Tolkiena. Jedná se o smyšlený příběh vycházející z Pána Prstnů. Najdete zde dost her i s popisem, jak hra proběhla a jaký měla úspěch či neúspěch.
* * * 163 kb
Tábor Asterix a Obelix
Dosud jsem nečetl..
  115 kb
Tábor Civilizace
Dosud jsem nečetl..
  142 kb
Tábor Prsteny moci
Zpráva z konání tábora jednoho brněnského oddílu. Nepříliš podrobná, ale nějaký nápad jistě přinést může. Obsahuje i fotografie a runy.
* * 330 kb
Účinné vedení týmu
Stručný ale dost výstižný dokument o týmové spolupráci. Přináší řadu užitečných informací nejen pro hlavní vedoucí. Já jsem měl po přečtení dost jasno ve svých chybách co se týmové spolupráce týče, ale co naplat, už jsem takový..
* * * 28 kb
Zážitková pedagogika
Obsáhlé pojednání o problematice zážitkové pedagogiky a také o principech organizace hnutí GO! Dokument vznikl ve spolupráci s mgr. Radkem Hanušem a myslím, že pokud si chcete udělat trošku obrázek o hnutí GO! stojí za přečtení.
* * * 136 kb
Hry z knížek a časopisů
Zatím jsem nečetl ale je tam dost her
  302 kb
Oddílové hry
Obsahuje několik menších her, ale hlavně hru zvanou Legenda, kterou jistě znáte..Franta stojí sám na Negoiu..jak to?? :-)
* * * 25 kb
 
 
 
     
 
TOPlist